CSC09A01100KGEK
Numer produktu DigiKey
CSC100KW-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSC09A01100KGEK
Opis
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SIP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 9-SIP
Kategoria
Liczba wtyków
9
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa / skrzynia
9-SIP
Rezystancja (omy)
100k
Obudowa dostawcy urządzenia
9-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,890" x 0,098" (22,61mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C