CSC08A01560RGPA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
560 Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 7 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 8-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CSC08A01560RGPA
Numer produktu DigiKey
CSC08A01560RGPA-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSC08A01560RGPA
Opis
RES ARRAY 7 RES 560 OHM 8SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wtyków
8
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
8-SIP
Rezystancja (omy)
560
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,790" x 0,098" (20,07mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
7
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C