CSC08A0110K0GEK
Numer produktu DigiKey
CSC10KN-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSC08A0110K0GEK
Opis
RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 7 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 8-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CSC08A0110K0GEK Modele
Kategoria
Liczba wtyków
8
Producent
Vishay Dale
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
8-SIP
Rezystancja (omy)
10k
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,790" x 0,098" (20,07mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
7
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C