Bourns Inc.
W magazynie: 1 229
Arkusz danych
Bourns Inc.
4,7k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 5 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 6-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CSC06A014K70GEK
Numer produktu DigiKey
CSC4.7KE-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSC06A014K70GEK
Opis
RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
4,7k
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,590" x 0,098" (14,99mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C