CRCW25128R20JNTG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 1 670
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 800
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
YAGEO
Similar
W magazynie: 338
Similar
W magazynie: 715
8.2 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW25128R20JNTG
Numer produktu DigiKey
CRCW25128R20JNTG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW25128R20JNTG
Opis
RES SMD 8.2 OHM 5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW25128R20JNTG Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)