CRCW2512820RFKEGHP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 10 857
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
820 Ohms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW2512820RFKEGHP
Numer produktu DigiKey
CRCW2512820RFKEGHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW2512820RFKEGHP
Opis
RES SMD 820 OHM 1% 1.5W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW2512820RFKEGHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)