CRCW251276R8FKTG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
YAGEO
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
Stackpole Electronics Inc
76.8 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW251276R8FKTG
Numer produktu DigiKey
CRCW251276R8FKTG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW251276R8FKTG
Opis
RES SMD 76.8 OHM 1% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW251276R8FKTG Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)