CRCW251268R1FKEGHP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
68.1 Ohms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW251268R1FKEGHP
Numer produktu DigiKey
CRCW251268R1FKEGHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW251268R1FKEGHP
Opis
RES SMD 68.1 OHM 1% 1.5W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW251268R1FKEGHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)