CRCW251268R1FKEG
Numer produktu DigiKey
541-68.1AFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-68.1AFCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-68.1AFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW251268R1FKEG
Opis
RES SMD 68.1 OHM 1% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68.1 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW251268R1FKEG Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)