CRCW25123K60JNEG
Numer produktu DigiKey
541-3.6KXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-3.6KXCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-3.6KXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW25123K60JNEG
Opis
RES SMD 3.6K OHM 5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.6 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW25123K60JNEG Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)