CRCW25123K48FKEG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 7 800
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
3.48 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa