Ilustracja dla CRCW25122K49FHEHP jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW25122K49FHEHP
Numer produktu DigiKey
CRCW25122K49FHEHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW25122K49FHEHP
Opis
RES SMD 2.49K OHM 1% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.49 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW25122K49FHEHP Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)