CRCW25122K20FKTG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 10 989
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
YAGEO
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
Similar
YAGEO
W magazynie: 124
2.2 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW25122K20FKTG
Numer produktu DigiKey
CRCW25122K20FKTG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW25122K20FKTG
Opis
RES SMD 2.2K OHM 1% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW25122K20FKTG Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)