CRCW25121R40FNEG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.4 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW25121R40FNEG
Numer produktu DigiKey
CRCW25121R40FNEG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW25121R40FNEG
Opis
RES SMD 1.4 OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW25121R40FNEG Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)