CRCW2512178KFKEG
Numer produktu DigiKey
541-178KAFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-178KAFCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-178KAFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW2512178KFKEG
Opis
RES SMD 178K OHM 1% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
178 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW2512178KFKEG Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)