CRCW2512130RFKEH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 10 427
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 509
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 45 542
Similar
130 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW2512130RFKEH
Numer produktu DigiKey
CRCW2512130RFKEH-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW2512130RFKEH
Opis
RES SMD 130 OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW2512130RFKEH Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)