CRCW201073K2FKEFHP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
73.2 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW201073K2FKEFHP
Numer produktu DigiKey
CRCW201073K2FKEFHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW201073K2FKEFHP
Opis
RES SMD 73.2K OHM 1% 1W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW201073K2FKEFHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)