CRCW201068K0JNEFHP
Numer produktu DigiKey
CRCW201068K0JNEFHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW201068K0JNEFHP
Opis
RES SMD 68K OHM 5% 1W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW201068K0JNEFHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)