CRCW20102M61FKEF
Numer produktu DigiKey
CRCW20102M61FKEF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW20102M61FKEF
Opis
RES SMD 2.61M OHM 1% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
2.61 MOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW20102M61FKEF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)