CRCW20101R15FNEF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.15 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW20101R15FNEF
Numer produktu DigiKey
CRCW20101R15FNEF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW20101R15FNEF
Opis
RES SMD 1.15 OHM 1% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW20101R15FNEF Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)