CRCW20101M74FKEF
Numer produktu DigiKey
CRCW20101M74FKEF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW20101M74FKEF
Opis
RES SMD 1.74M OHM 1% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
1.74 MOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW20101M74FKEF Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)