CRCW20101K21FKEF
Numer produktu DigiKey
541-1.21KACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1.21KACCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-1.21KACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW20101K21FKEF
Opis
RES SMD 1.21K OHM 1% 3/4W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.21 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW20101K21FKEF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)