CRCW2010150RFKEFHP
Numer produktu DigiKey
541-150PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-150PCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-150PDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW2010150RFKEFHP
Opis
RES SMD 150 OHM 1% 1W 2010
Szczegółowy opis
150 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW2010150RFKEFHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)