CRCW2010121KFKEFHP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
121 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW2010121KFKEFHP
Numer produktu DigiKey
CRCW2010121KFKEFHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW2010121KFKEFHP
Opis
RES SMD 121K OHM 1% 1W 2010
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW2010121KFKEFHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)