CRCW2010120KJNEF
Numer produktu DigiKey
541-120KWTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-120KWCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-120KWDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW2010120KJNEF
Opis
RES SMD 120K OHM 5% 3/4W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW2010120KJNEF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)