Arkusz danych
3.32 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW12183R32FKEK
Numer produktu DigiKey
CRCW12183R32FKEK-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12183R32FKEK
Opis
RES SMD 3.32 OHM 1% 1W 1218
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW12183R32FKEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,181" (3,10mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)