CRCW121060R4FKEAHP
Numer produktu DigiKey
541-60.4DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-60.4DCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-60.4DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW121060R4FKEAHP
Opis
RES SMD 60.4 OHM 1% 3/4W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60.4 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW121060R4FKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)