CRCW12103K30JNTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 4 500
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 32 377
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
Udoskonalony
YAGEO
3.3 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW12103K30JNTA
Numer produktu DigiKey
CRCW12103K30JNTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12103K30JNTA
Opis
RES SMD 3.3K OHM 5% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW12103K30JNTA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)