CRCW12103K24FKEAHP
Numer produktu DigiKey
CRCW12103K24FKEAHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12103K24FKEAHP
Opis
RES SMD 3.24K OHM 1% 3/4W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.24 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW12103K24FKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)