CRCW12102R40JNEA
Numer produktu DigiKey
541-2.4VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2.4VCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-2.4VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12102R40JNEA
Opis
RES SMD 2.4 OHM 5% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.4 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW12102R40JNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)