CRCW121027R4FKEA
Numer produktu DigiKey
541-27.4AATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-27.4AACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-27.4AADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW121027R4FKEA
Opis
RES SMD 27.4 OHM 1% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27.4 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW121027R4FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)