CRCW120695R3DKEAP
Numer produktu DigiKey
CRCW120695R3DKEAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW120695R3DKEAP
Opis
RES SMD 95.3 OHM 0.5% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
56 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
95.3 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW120695R3DKEAP Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)