CRCW12066K04FKTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Dale
W magazynie: 2 841
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 10 057
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
YAGEO
Panasonic Industry
Similar
Bourns Inc.
Similar
6.04 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW12066K04FKTA
Numer produktu DigiKey
CRCW12066K04FKTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12066K04FKTA
Opis
RES SMD 6.04K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW12066K04FKTA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)