CRCW120656R2FKEA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 9 258
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
56.2 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa