CRCW1206511KFKTA
Numer produktu DigiKey
541-CRCW1206511KFKTATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW1206511KFKTACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW1206511KFKTADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW1206511KFKTA
Opis
RES SMD 511K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
511 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW1206511KFKTA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)