CRCW12062K70FKEBC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
Stackpole Electronics Inc
2.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW12062K70FKEBC
Numer produktu DigiKey
CRCW12062K70FKEBC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12062K70FKEBC
Opis
RES 2.7K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW12062K70FKEBC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)