Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 24 065
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 1
TE Connectivity Passive Product
2.55 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW12062K55FKTB
Numer produktu DigiKey
CRCW12062K55FKTB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12062K55FKTB
Opis
RES SMD 2.55K OHM 1% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW12062K55FKTB Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)