CRCW12062K55FKEAHP
Numer produktu DigiKey
CRCW12062K55FKEAHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12062K55FKEAHP
Opis
RES SMD 2.55K OHM 1% 3/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.55 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW12062K55FKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)