CRCW1206270RFKEAC nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 103
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 18 662
Arkusz danych
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
270 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa