CRCW1206220RFKEB
Numer produktu DigiKey
541-CRCW1206220RFKEBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW1206220RFKEBCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW1206220RFKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW1206220RFKEB
Opis
RES SMD 220 OHM 1% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW1206220RFKEB Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)