CRCW12061M50FKEAC
Numer produktu DigiKey
541-CRCW12061M50FKEACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW12061M50FKEACCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW12061M50FKEACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12061M50FKEAC
Opis
RES 1.5M OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW12061M50FKEAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)