CRCW12061K10FKEAC
Numer produktu DigiKey
541-CRCW12061K10FKEACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW12061K10FKEACCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW12061K10FKEACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12061K10FKEAC
Opis
RES 1.1K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW12061K10FKEAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)