CRCW08059R53FNEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 15 753
KOA Speer Electronics, Inc.
9.53 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW08059R53FNEB
Numer produktu DigiKey
CRCW08059R53FNEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08059R53FNEB
Opis
RES SMD 9.53 OHM 1% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW08059R53FNEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)