CRCW08059K53FKEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
9.53 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW08059K53FKEB
Numer produktu DigiKey
CRCW08059K53FKEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08059K53FKEB
Opis
RES SMD 9.53K OHM 1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW08059K53FKEB Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)