CRCW08059K31FKEAHP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
9.31 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW08059K31FKEAHP
Numer produktu DigiKey
CRCW08059K31FKEAHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08059K31FKEAHP
Opis
RES SMD 9.31K OHM 1% 1/2W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW08059K31FKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)