CRCW08059K10FKEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 28 400
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
9.1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW08059K10FKEB
Numer produktu DigiKey
CRCW08059K10FKEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08059K10FKEB
Opis
RES SMD 9.1K OHM 1% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW08059K10FKEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)