CRCW080575K0DKEAP jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
75 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW080575K0DKEAP
Numer produktu DigiKey
CRCW080575K0DKEAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW080575K0DKEAP
Opis
RES SMD 75K OHM 0.5% 1/8W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW080575K0DKEAP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)