CRCW08056R49FNEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 12
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Similar
6.49 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW08056R49FNEA
Numer produktu DigiKey
541-6.49CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08056R49FNEA
Opis
RES SMD 6.49 OHM 1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW08056R49FNEA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)