CRCW080568K0FKEA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 9 838
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 6 464
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
W magazynie: 610
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
68 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa