CRCW08054K70FKEB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CRCW08054K70FKEB |
Opis | RES SMD 4.7K OHM 1% 1/4W 0805 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRCW08054K70FKEB Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |